Výlet na masopust a za čerty :)

PS Přátelství, Brožíkova 436, 530 09 Pardubice, tel. 728077121, ps.pratelstvi.pce@centrum.cz, http://pratelstvi-pce.pionyr.cz/

Zveme všechny naše členy a příznivce, děti, rodiče i babičky a dědečky na výlet za tradicemi a také pořádnými čertisky, a sice v sobotu 2. února 2019.

Pojedeme se podívat do pekla na Čertovině a na Veselý Kopec na tradiční masopustní pochůzku. Sraz všech účastníků je v 9,45 hodin u klubovny v Brožíkově ulici, odtud pojedeme nejprve do Čertoviny, kde budeme mít objednanou prohlídku pekla s průvodcem, poté na Veselý Kopec. Na Veselém Kopci se cca 2 – 2,5 hodiny projdeme spolu s maškarami a poté necháme případně dětem prostor na dovádění ve sněhu.

Návrat do Pardubic bude mezi 16 – 16,30. Pokud budou děti bez doprovodu, bude nejlépe, aby Vám cestou zpět zavolali, abyste věděli, kdy je čekat. Všichni budou mít teplé oblečení, pořádné boty, svačinu, pití, kapesné a kartičku zdravotní pojišťovny.

Cena zájezdu: registrované děti 100,- registrovaní dospělí 150,- neregistrované děti 200,- neregistrovaní dospělí 250,- (Jedná se o registraci v roce 2019)

Poplatek budeme vybírat u autobusu, zahrnuje dopravu a vstupné do pekla i na masopust.

Přihlášku pošlete nejpozději 31.1.2018 mailem na Radka.Dojcanova@seznam.cz

 

 

Přihlašuji závazně ……………………………………………………………………………….

na výlet za Masopustem dne 2. února 2019.

Bydliště ……………………………………………………………………………

Datum narození …………………………………………………………………

Telefonní kontakt:

E-mail:

Peníze předám u autobusu.

Dítě může jít po návratu samo domů/ Dítě si u autobusu vyzvedneme. (nehodící se škrtněte)

Místo…….

Den……

Zákonný zástupce ………………………………………

Napsat komentář